FB Joga Smyka
FB Aga Yoga

Publikacje

Joga Festiwal w Wierchomli, czyli kiedy dzieci się nie nudzą

Zdrowo, aktywnie i ciekawie – tak organizatorzy planują zagospodarować czas Twoim dzieciom. Ty w tym czasie poznasz tajniki różnych rodzajów jogi, posłuchasz ciekawych wykładów, weźmiesz udział w interesujących warsztatach. To wszystko już 18-25 sierpnia 2019 r. w Wierchomli.

Link do artykułu

Joga Festiwal – rozmowa z Agnieszką Lasotą

Joga wcale nie musi być tylko dla dorosłych! Udowadnia to gość Joga Festiwal – Agnieszka Lasota, która jest certyfikowanym instruktorem Hatha Joga i jogi dla dzieci! W rozmowie z naszym magazynem opowiada nam dlaczego joga stała się jej sposobem na życie.

Link do artykułu

Kreatywne Kolorowanki 

Pomysł na Kreatywne Kolorowanki wziął się z tego, czym na co dzień się zajmuję. Moja praca i pasja to kreatywne zajęcia dla najmłodszych, łączące doskonałą zabawę, ruch, jogę i naukę. Chciałam stworzyć coś przede wszystkim z myślą o dzieciach, co jednocześnie będzie przydatne dla osób z nimi pracujących na zajęciach w szkole, przedszkolu i na jodze dla dzieci. Nie jestem plastykiem, ale zawsze lubiłam rysować i z wielką radością i pasją stworzyłam proste grafiki z asanami. Kolorowanki mogą być wykorzystywane jako środek dydaktyczny i twórcze utrwalenie pozycji jogi, poprzez techniki plastyczne i zabawę.

Kolorowanki można dowolnie kserować i wykorzystać w różny sposób. Wzorując się na moich rysunkach, dzieci w kreatywny sposób mogą także samodzielnie tworzyć swoje karty do ćwiczeń jogi.

 

autor: Agnieszka Lasota
wydawnictwo: Nimala.pl
Kamieniec Wrocławski 2018

https://allegro.pl/oferta/kreatywne-kolorowanki-z-joga-dla-dzieci-lasota-8073019096