FB Joga Smyka
FB Aga Yoga

Joga dla kręgosłupa 

Ból kręgosłupa jest popularną dolegliwością w dzisiejszych czasach u bardzo wielu osób w różnym wieku . Niestety coraz częściej pojawia się u młodych osób , często pracujących w pozycji siedzącej przez wiele godzin dziennie .
Skuteczną metodą z dolegliwościami i bólem kręgosłupa jest właśnie joga .

Na sesjach poświęconych dolegliwościom kręgosłupa dążmy się do przywrócenia jego pełnej ruchomości (elastyczności). Jest to proces stopniowy i wymaga regularnego powtarzania zaleconej sekwencji asan. Niezwykle ważne jest dostosowanie asan, zakresu ich wykonania, jak również dawkowania w nich wysiłku do potrzeb, możliwości i ograniczeń pacjenta.

Podczas zajęć jogi dla kręgosłupa poznajemy asany mające korzystny wpływ na zdrowie naszych pleców. Uczymy się odpowiednio rozluźniać i rozciągać ciało. Dzięki temu pojawia się przestrzeń niezbędna do zdrowienia naszego kręgosłupa. Pełna elastyczność kręgosłupa jest warunkiem jego zdrowia. Czujemy się odświeżeni, mijają dolegliwości bólowe i mamy więcej energii.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 18:00-19:00

Lub istnieje możliwość zajęć indywidualnych – zapisy 663060017

Prowadząca Agnieszka Lasota

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.