FB Joga Smyka
FB Aga Yoga

Pilates

Metoda Pilates łączy ćwiczenia fizyczne z koncentracja umysłu i kontrolą oddechu, w takim połączeniu otrzymujemy trening dla umysłu i ciała, który pozwala uzyskać nie tylko wspaniałą sylwetkę ale także równowagę psychiczną i uczuciową. Pilates to trening całego ciała gdzie głównym celem jest wzmocnienie mięśni głębokich brzucha, ruchy są powolne i bardzo dokładne. Rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni powoduje ich wzmocnienie i uelastycznienie. Dzięki ćwiczeniom pilates ciało staje się smukłe i elastyczne, poprawia się koordynacja ruchowa oraz stabilność mięśni brzucha, bioder, pośladków oraz dolnej części pleców. Ćwiczenia Pilatesa może wykonywać każdy, brak podskoków oraz gwałtownych ruchów powoduje iż jest to idealna forma ćwiczeń dla ludzi którzy mają bóle stawów lub słabe mięśnie i unikają wysiłku fizycznego.

„Po dziesięciu sesjach poczujesz różnicę, po dwudziestu sesjach zobaczysz różnicę, po trzydziestu sesjach będziesz mieć całkiem nowe ciało”
J.Pilates

Klaudia Kuzaj- Pilates nakierował mnie na pogłębienie świadomości własnego ciała, anatomii i fizjologi czego skutkiem było ukończenie Kursu Instruktorka metody Pilates w BBPilates School w Warszawie. Obecnie cały czas rozwijam swoją wiedzę na specjalistycznych kursach i warsztatach. Wyznaje zasadę slow life czyli „ życie w spokoju i bez pośpiechu podążając zgodnie za głosem serca ”